Klokan bez granica 2017.

23. ožujka 2017. god. održano je Međunarodno matematičko natjecanje „Klokan bez granica “ na kojemu su već tradicionalno sudjelovali i učenici naše škole. Od ukupno 36 učenika koji su sudjelovali na natjecanju, njih 10 plasiralo se među 10% najuspješnijih učenika u Republici Hrvatskoj te su za postignuti rezultat nagrađeni od HMD-a prigodnim nagradama.

Najuspješniji su bili : DAVID COHA ( 2. r.  PŠ Donja Gračenica)

JONA ŠKLEMPE TOMAIĆ ( 2. r.  PŠ Donja Gračenica)

FRAN DIJANIĆ ( 2. r.  PŠ Donja Gračenica)

LORENA LOVREKOVIĆ  ( 2. r.  PŠ Donja Gračenica)

TARA NIKITOVIĆ ( 2. b )

BORNA PUČKO ( 3. a )

FILIP ROHDE ( 3. a )

ALEN KUŠAN ( 4. b )

IRA JANKOSKA ( 5. a )

LEO ZNIKA ( 7. a )

Posebno smo ponosni na učenika Davida Cohu iz 2. razreda područne škole Donja Gračenica koji je u kategoriji Pčelica osvojio 1. mjesto sa 100 %  riješenošću ispita. David je za taj rezultat primio i nagradu gradonačelnika Kutine.

Čestitamo svima!

objavio: Suzana Vuković   datum: 17. 6. 2017.