DOBRODOŠLICA PRVAŠIĆIMA

olovke i gumice.

Hrabar sam i jak,

konačno sam đak.

Školska zvona označila su početak nove školske godine. Prvi dan škole poseban je za prvašiće i njihove roditelje. Vjerujemo da su ga dočekali s nestrpljenjem i uzbuđenjem, brojnim pitanjima o školi, učenju, knjigama, domaćim zadaćama...

Školske godine 2017./2018. prvi razred matične škole pohađat će 48 učenika. Učenici su  raspoređeni u dva razredna odjela koje će voditi učiteljica Sanja Labus i učitelj Bojan Iličić. U prvi razred PŠ Donja Gračenica upisano je 14, a u PŠ Gornja Gračenica 8 učenika. Odjel u Donjoj Gračenici vodit će učiteljica Marija Gredelj, a u Gornjoj Mirjana Šinković.

Prilikom svečanoga prijema, prvaše i njihove roditelje pozdravila je ravnateljica škole Snježana Coha te im zaželjela dobrodošlicu, a razveselili su ih mali pjevači, glumci i plesači.

Za učenike od prvoga do četvrtoga razreda organiziran je produženi boravak poslije redovite nastave s ciljem da se učenicima pomogne u savladavanju školskih obaveza, a u tome će im pomagati učiteljica Martina Đanić.

Prvašićima želimo da se ugodno osjećaju u školi, a za što bolji uspjeh moraju se potruditi sami.

objavio: Marija Velcl   datum: 8. 9. 2017.