Europski školski sportski dan

29. rujna 2017. Školski sportski savez u sklopu Europskog tjedna sporta organizirao je na Gradskom trgu obilježavanje Europskog školskog sportskog dana. Na Uličnoj utrci odličnim rezultatima pokazali su se i Vidrićevci. U kategoriji 3. i 4. razredi Sara Sambolek osvojila je 2. mjesto, a Filip Rohde 3. mjesto. U kategoriji 5. i 6. razredi Marko Ćurćić osvojio je 2., a Edita Jurušić 3. mjesto. U kategoriji 7. i 8. razredi Petra Hanzec je osvojila 1. mjesto.

U rolijadi smo se također dobro plasirali. U kategoriji od 1. do 4. razreda:

Lorna Vasik i Filip Balaško 1. mjesto, Nika Jutriša i Jakov Burazin 2. mjesto. U kategoriji od 5. do 8. razreda Edita Jurušić osvojila je 1. mjesto, 2. mjesto osvojila je Klara Baksa, a 3. mjesto pripalo je Lari Duhović. Čestitamo svim natjecateljima!

objavio: Nikola Bartulić   datum: 4. 10. 2017.