Ne rugaj se!

Danas, 19.10. 2017., je u našoj školi održana radionica za sve osnovne škole u sklopu Tjedna demokracije. Radionica je bila namijenjena učenicima sedmih i osmih razreda. Tema radionice bila je Ne rugaj se. Radionica je ostvarena u suradnji s Koordinacijskim odborom grada Kutine. Na početku je ravnateljica škole Snježana Coha pozdravila sve prisutne, a onda su se učenici međusobno upoznali te zajedno poslušali pjesmu Don't laugh at me. Nakon toga smo razgovarali o osjećajima i kako bi se oni osjećali da se nađu u određenoj situaciji. Pokušali su odglumiti neke osjećaje i zaključili da je neke osjećaje lakše, a neke teže odglumiti. Na kraju smo poslušali pjesmu Ne rugaj se. Učenicima su se pridružili i njihovi voditelji te predstavnici Koordinacijskog odbora grada Kutine.

objavio: Nikola Bartulić   datum: 19. 10. 2017.