NATJECANJE - KLOKAN BEZ GRANICA 2020.
Autor: Helena Vuković Žarko, 23. 10. 2020.

KLOKAN BEZ GRANICA 2020.

17. rujna 2020. godine održano je Međunarodno matematičko natjecanje „Klokan bez granica“ na kojem su već tradicionalno sudjelovali i učenici naše škole. Od ukupno 45 učenika koji su sudjelovali na natjecanju, njih 3 plasiralo se među 10% najuspješnijih učenika u Republici Hrvatskoj te će za postignuti rezultat biti nagrađeni od HMD-a prigodnim nagradama.

Najuspješniji su bili:  LANA BAKARIĆ (4. b)

KLARA ŠĆAPEC (4. b)

ALEN KUŠAN (8. b)

Posebno smo ponosni na učenicu Lanu Bakarić koja je u kategoriji Leptirića osvojila 1. mjesto sa 100%-tnom riješenošću ispita.

Nagradit će se i učenici: TEA NIKOLINA HARMICAR (5.a) i

FILIP ROHDE (7. a)

Čestitamo svim sudionicima i njihovim mentorima!