OBAVIJEST O ZADNJEM TJEDNU NASTAVE I ZAVRŠETKU 1. POLUGODIŠTA U ŠKOLSKOJ GODINI 2020./2021.

Dragi učenici i učenice, poštovani roditelji,

zbog nepovoljne epidemiološke situacije svi ravnatelji kutinskih osnovnih škola donijeli su odluku, uz suglasnost osnivača Grada Kutine i Stožera civilne zaštite Sisačko-moslavačke županije, da se

NASTAVA OD 21. DO 23. PROSINCA 2020. (PONEDJELJAK, UTORAK, SRIJEDA) ZA SVE UČENIKE OD 1. DO 8. RAZREDA ODVIJA PO MODELU C TJ. KAO NASTAVA NA DALJINU.

ZIMSKI ODMOR ZA UČENIKE POČINJE 24. PROSINCA 2020. I TRAJE DO 15. SIJEČNJA 2021. GODINE.

POČETAK NASTAVE U DRUGOM POLUGODIŠTU JE sukladno Odluci o izmjeni Odluke o početku i završetku nastavne godine, broju radnih dana i trajanju odmora učenika osnovnih i srednjih škola za šk. god. 2020./21. (NN 136/2020.) U PONEDJELJAK 18. SIJEČNJA 2021. ZA SVE UČENIKE OD 1. DO 8. RAZREDA, A PLANIRA SE ODVIJATI PREMA MODELU A TJ. UŽIVO U ŠKOLI.

Ako dođe do bilo kakvih promjena, bit ćete pravovremeno obaviješteni. Ljubazno vas molimo da pratite obavijesti na web i Facebook stranici škole.

Svima želimo ugodne i mirne praznike te

sretan Božić i Novu godinu!

Snježana Coha, ravnateljica

objavio: Helena Vuković   datum: 16. 12. 2020.