PREPORUKE ZA OSOBE U KUĆNOJ SAMOIZOLACIJI

IZMIJENJENA ODLUKA O POHAĐANJU NASTAVE NA POČETKU DRUGOG POLUGODIŠTA
Autor: Helena Vuković Žarko, 13. 1. 2021.

Poštovani,

sukladno priopćenju i preporuci Ministarstva znanosti i obrazovanja te promjeni suglasnosti osnivača škole, Grada Kutine, kao i produženih epidemioloških mjera na području Republike Hrvatske, osnovne škole Grada Kutine će od 18. do 29. siječnja raditi po modelu B.

Učenici od 1. do 4. razreda pohađat će nastavu uživo u školi (model A), a za učenike od 5. do 8. razreda nastava će se odvijati na daljinu (model C).

Škola je, nakon obavljenog statičkog pregleda zgrade i utvrđenih stupnjeva oštećenja, dobila zelenu naljepnicu te je sigurna za boravak. Sanacija oštećenja bit će završena do ponedjeljka 18. siječnja 2021. godine.

Zahvaljujemo na razumijevanju,

Snježana Coha, ravnateljica