Testiranje učenika za upis u 1. razred OŠ Vladimira Vidrića, Kutina za šk. god. 2021./2022.

Testiranje učenika za upis u 1. razred za školsku godinu 2021./2022. održat će se u razdoblju od 4.5. do 6.5. od 8:00 do 16:00 sati u učionici kemije. Na testiranje dolazi jedan roditelj i dijete. Roditelji neće dobiti točan termin kada trebaju doći, već dolaze kada im najbolje odgovara unutar predviđena 3 dana. Na testiranje za upis u razred potrebno je donijeti OIB (samo ispisane brojeve) i liječničko uvjerenje školske medicine.

Roditelji koji još nisu obavili pregled i testiranje djeteta kod školske liječnice i nisu dobili liječničko uvjerenje školske medicine,  kada obave pregled i testiranje kod školske liječnice trebaju nazvati školu na broj 044/682-326 i s pedagogom dogovoriti datum testiranja.

Roditelji koji su se nedavno preselili i nisu promijenili adresu prebivališta niti prijavili boravište, a prema upisnom području ne pripadaju našoj školi, trebaju prijaviti prebivalište ili boravište u MUP-u kako bi mogli dobiti potvrdu o prijavi prebivališta/boravišta te su je dužni dostaviti školi najkasnije do dana upisa.

Upis učenika u prvi razred planira se 1., 2. i 4.6. a detaljnije informacije bit će nakon provedenog testiranja učenika.

Zvonimir Vidić

mag. ped. i mag. edu. pov.

objavio: Helena Vuković   datum: 19. 4. 2021.