DOBRODOŠLICA PRVAŠIĆIMA

olovke i gumice.

Hrabar sam i jak,

konačno sam đak!

Početak školske godine, vjerujemo, uvijek obraduje učenike, a posebno prvašiće i njihove roditelje. Polazak u školu prvašići očekuju s nestrpljenjem i uzbuđenjem, brojnim pitanjima o školi, učenju, knjigama, domaćim zadaćama...

Školske godine 2015./2016. prvi razred matične škole pohađat će 57 učenika. Učenici su  raspoređeni u tri razredna odjela koje će voditi učiteljice: Grozdana Škurić, Sonja Markanović i Helena Vuković-Žarko. U prvi razred PŠ Gornja Gračenica upisano je 9, a u PŠ Donja Gračenica 10 učenika. Odjel u Gornjoj Gračenici vodi učiteljica Gordana Brlek, a u Donjoj Ana Labus.

Prilikom svečanoga prijema, prvaše i njihove roditelje pozdravile su ravnateljica škole Snježana Coha i njihove buduće učiteljice. Zaželjele su im dobrodošlicu, a razveselili su ih mali pjevači, glumci i plesači.

Za učenike prvoga i drugoga razreda organiziran je produženi boravak poslije redovite nastave s ciljem da se učenicima pomogne u savladavanju školskih obaveza, a u tome će im pomagati učiteljica Vlatka Špičak.

Prvašićima želimo da se ugodno osjećaju u školi, a za što bolji uspjeh moraju se potruditi sami.

Tekst i fotografije:

Nataša Šporčić, prof. i dipl. knjižničar

Popise učenika po razredima možete pregledati na sljedećim linkovima.

1.c

1.razred Gornja Gračenica

1. razred Donja Gračenica

objavio: Marija Velcl   datum: 7. 9. 2015.