POBJEDNICI NATJEČAJA MOJA PRIČA

Osmu godinu za redom uz Dan grada Kutine Knjižnica i čitaonica Kutina i Dječje gradsko vijeće organiziraju natječaj kreativnoga pisanja Moja priča za djecu osnovnih škola grada Kutine. Ove godine na natječaj se prijavilo 55 učenika od 2. do 8. razreda.

Učenica Martina Relić (8. razred) ukupna je pobjednica natječaja Moja priča. Martina je osvojila i prvu nagradu za najuspješniji dječji uradak na temu rastanka koju dodjeljuje Zaklada Sandra Stojić. Martinina mentorica je Valerija Galic Antolić, prof.

Osim Martine, nagrađeno je još 12 učenika OŠ Vladimira Vidrića Kutina i PŠ Gornja Gračenica.

2. razred PŠ Gornja Gračenica – mentorica Zlatka Cigula, učiteljica razredne nastave

1. mjesto – Marko Radman Prebeg

2. mjesto – Marijana Horvat

3. razred PŠ Gornja Gračenica – mentorica Katarina Požgaj, učiteljica razredne nastave

2. mjesto – Toni Losso

3. mjesto -  Jana Vuksan

4. razred PŠ Gornja Gračenica – mentorica Ivana Antić, dipl. učiteljica

1. mjesto – Lana Pavlović

3. mjesto – Dorian Znika

3. i 4. razred PŠ Gornja Gračenica – mentorice Katarina Požgaj i Ivana Antić - nagrade Zaklade Sandre Stojić

1. mjesto – Ivan Benčec

3. mjesto – Aurora Del Ponte

5. razred – OŠ Vladimira Vidrića Kutina, mentorica Spomenka Bešlić, prof.

1. mjesto – Lana Fehir Kostecki

6. razred – OŠ Vladimira Vidrića Kutina, mentorica Diana Kajganić, dipl. učiteljica

1. mjesto – Valentina Komljenović

2. mjesto – Michael Batković

3. mjesto – Dora Brozović

Promocija najuspješnijih uradaka održana je u Knjižnici i čitaonici Kutina. Za nagrade i priznanja pobrinuo se Grad Kutina i Knjižnica i čitaonica Kutina. Zaklada Sandra Stojić dodijelila je nagrade za najuspješnije dječje uratke na temu rastanka.

Tekst:

Nataša Šporčić, prof. i dipl. knjižničarka

Fotografije:

Ivana Antić, dipl. učiteljica

objavio: Marija Velcl   datum: 10. 11. 2015.