OBAVIJEST O JAVNOM POZIVU ZA ORGANIZACIJU JEDNODNEVNE IZVANUČIONIČKE NASTAVE

Na sastanku Povjerenstva održanog 10.2.2016. u 12,30h odlučivalo se o ponudama pristiglim na Javni poziv za organizaciju jednodnevne izvanučioničke nastave koji je bio raspisan na stranicama škole od 28.1.2016. do 5.2.2016.

U zadanom roku na adresu škole pristigle su tri ponude.  To su abecednim redom slijedeće ponude:

Astralis travel, Slavonski Brod
Trakostyan tours, Varaždinske Toplice
Vrbanac prijevoz, Sisak.

Zbog nezadovoljavanja uvjeta Javnog poziva ponuda agencije Trakostyan tours  jednoglasno je odbačena. Ostale ponude zadovoljavaju propisane uvjete sukladno Pravilniku o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole.

Ponude odabranih agencija razmatrat će se na roditeljskom sastanku koji će se održati 18.2.2016. u 17,00h  u OŠ V.Vidrića-Kutina, Školska 2.

Pozivamo predstavnike odabranih agencija da prisustvuju roditeljskom sastanku i održe prezentacije svojih ponuda.

objavio: Marija Velcl   datum: 15. 2. 2016.