LIK 2016. Smotra likovnog stvaralaštva učenika osnovnih škola Sisačko-moslavačke županije

Osnovna škola Vladimira Vidrića ugostila je učenike i njihove mentore na županijskoj smotri likovnog stvaralaštva LIK 2016. Goste je pozdravila ravnateljica Snježana Coha koja je otvorila smotru te čestitala učenicima i mentorima na uspjehu. Renata Vlahek, stručna suradnica u Odjelu za društvene djelatnosti Grada Kutine zaželjela je gostima dobrodošlicu u ime Grada.

Predsjednica Povjerenstva Lidija Veliki-Vukas zahvalila se svim sudionicima LIK 2016., a predloženima za državnu smotru poželjela sreću i uspjeh. Tema ovogodišnje smotre bila je Mediteran u meni. Učenicima i mentorima uručila je Katalog izložbe koju je postavio Nikola Bartulić, učitelj likovne kulture u OŠ Vladimira Vidrića.

Za državnu smotru LIK 2016. predloženo je 10 radova, a to su:

Lorella Banozzi Tubić, 8. razred, OŠ Komarevo, Komarevo, mentor: Irina Đurić

Patricija Čiček, 8. razred, OŠ Mate Lovraka, Kutina, mentor: Lidija Veliki-Vukas

Lea Iskrić, 7. razred, OŠ Vladimir Nazor, Topusko, mentor: Natalija Mijaljević

Elena Stojaković, 7. razred, OŠ Komarevo, Komarevo, mentor: Irina Đurić

Ana Radić, 6. razred, OŠ Viktorovac, Sisak, mentor: Irina Đurić

Petra Majetić, 6. razred, OŠ Braća Ribar, Sisak, mentor: Jasminka Vidović Buinac

Paul Bartulović, 6. razred, OŠ Dragutina Tadijanovića, Petrinja, mentor: Mato Andrić

Lea Kolenc, 5. razred, OŠ Vladimira Vidrića Kutina, Kutina, mentor: Nikola Bartulić

Luna Košutić, 5. razred, OŠ Glina, Glina, mentor: Diana Cestarić

Jakov Bilobrk, 5. razred, OŠ Zvonimira Franka, Kutina, mentor: Zvjezdana Mihalke.

objavio: Marija Velcl   datum: 26. 2. 2016.