ODLUKA O IZVANUČIONIČKOJ NASTAVI

U Osnovnoj školi Vladimira Vidrića Kutina 31. ožujka 2016. godine u 16,30 h održan je roditeljski sastanak za roditelje učenika  petih i šestih  razreda Matične škole koji su potpisali suglasnost za jednodnevnu izvanučioničku nastavu.

Na sastanku se birala turistička agencija koja će organizirati jednodnevni izlet na otok Krk  krajem svibnja ili početkom lipnja 2016. godine za učenike 5. i 6. razreda Matične škole.

Biralo se između tri agencije (Astralis travel d.o.o - Slavonski Brod, Vrbanac prijevoz -  Sisak, Laterna - Sisak) koje je odabralo Povjerenstvo za provedbu Javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za organizaciju jednodnevne izvaučioničke nastave na svom sastanku 16. ožujka 2016. godine.

Nakon provedenog  javnog glasovanja odabrana je turistička agencija Laterna iz Siska.

objavio: Marija Velcl   datum: 2. 4. 2016.