Posjet projektnih partnera iz Bugarske

Tijekom edukacije učitelja Train the trainer u sklopu projekta Poslujmo zajedno/Doing business together iz programa Erasmus+ projektni partneri iz bugarskoga grada Dimitrovgrada posjetili su 7. travnja 2016. godine OŠ Vladimira Vidrića.

Goste je dočekala ravnateljica Snježana Coha u čijoj su pratnji razgledali školu. Domaćini su im pripremili kratak program u kojem su učenici i njihovi mentori pokazali kako uz suvremene trendove njeguju i tradicijske vrijednosti. Gosti su upoznati s radom i funkcioniranjem osnovne škole u Republici Hrvatskoj.

Edukacija traje 5 dana (4. – 8. travnja 2016.), a održava se u prostorijama Razvojne agencije Mrav u Kutini. Na edukaciji sudjeluje ukupno 15 učitelja, a troje je iz OŠ Vladimira Vidrića.

Edukaciju provodi projektni partner Visoka škola Nikola Šubić Zrinski iz Zagreba. Cilj je educirati učitelje kako bi stekli poduzetničke kompetencije i stečeno znanje primijenili u radu s učenicima.

objavio: Marija Velcl   datum: 7. 4. 2016.