Natječaj „Moja priča“

Promocija najuspješnijih uradaka  s natječaja „Moja priča“ u povodu Mjeseca hrvatske knjige i Dana grada Kutine održana je 11. studenog  2016. godine u Knjižnici i čitaonici Kutina. Na natječaju su sudjelovali učenici iz pet kutinskih osnovnih škola.

Dogradonačelnik Damir Petravić  uz književnicu Sonju Smolec dodijelio je nagrade i zahvalnice za učenike koji su sudjelovali na natječaju, a gđa. Biserka Stojić ispred Zaklade Sandra Stojić nagrade u posebnoj kategoriji za uratke na temu rastanka. Nagrađeni učenici naše matične škole iz razredne nastave su: Marina Bogdan i Jakov Gršeta iz 2.b te Matea Paluh iz 3.b. Iz PŠ Gornja Gračenica nagrađeni su Lana Benčec i Ana Vlašić iz 3. razreda, a Aurora del Ponte iz 4. razreda. Iz predmetne nastave u matičnoj školi nagrađeni su: Fran Roško iz 5.a, Lana Kostecki iz 6.a, Lana Boljevac iz 6.b, Sara Peštaj iz 7.b  i Valentina Komljenović iz 7.c. Čestitamo nagrađenima!

objavio: Marija Velcl   datum: 17. 11. 2016.