Božićni ugođaj u OŠ Vladimira Vidrića, 4.b razred, učitelj:Bojan Iličić

Učenici sudjeluju u akciji Tajni Djed Mraz u kojoj su imali zadatak izraditi poklon za svoga prijatelja iz razreda koji stane u poklon kutijicu koju su izradili na satu Dječjeg foruma. Učenici svakodnevno izvlače dva poklona ne znajući što će dobiti.

Učitelj je izradio srca od gipsa, učenici su ih obojali u crveno, a u petak će ih ponijet osobi koju jako vole. Pano je uređen velikim snjegovićem oko kojega su pahulje koje su izradili učenici i mali poklon paketići koje je učitelj priredio za njih. Čestitke su izrađivali za božićni sajam te su na taj način volonterski sudjelovali u akciji za skupljanje sredstava potrebitima. Pogled iz učionice prostire se na započetu zimu s otiscima pahulja i božićno-zimskim motivima koji nam uljepšavaju ovo blagdansko raspoloženje.

objavio: Marija Velcl   datum: 19. 12. 2016.