Posjet kino-predstavi u Kutini

2 . veljače u POU-u u Kutini učenici  petih i šestih  razreda naše škole odgledali su film Uzbuna na Zelenom Vrhu prema romanu Ivana Kušana redateljice Čejen Černić.

Uzbuna na Zelenom Vrhu prati uzbudljive događaje u životu Ratka Milića - Koka prije njegova preseljenja u Zagreb. Koko i njegovi prijatelji provode ljetne praznike igrajući se na obalama jezera uz idilični Zeleni Vrh. Tu prazničku idilu iznenada narušava niz misterioznih pljački i razbojstava počinjenih pod okriljem noći. Kao i uvijek, Koko i prijatelji odlučuju "malo uskočiti" odraslima i uzimaju stvari u svoje ruke.

Učenicima se film svidio, bilo je puno napetih situacija i akcija, no Koko ih sve uspijeva razriješiti u što nismo ni sumnjali.

objavio: Marija Velcl   datum: 2. 2. 2017.