Županijska smotra likovnog stvaralaštva – LIK 2017.

Drugu godinu za redom OŠ Vladimira Vidrića domaćin je Smotre likovnog stvaralaštva Sisačko-moslavačke županije. Smotru je otvorila ravnateljica škole Snježana Coha, a nazočili su joj učitelji likovne kulture i nagrađeni učenici s područja Županije. Gostima se obratio i gradonačelnik Kutine Andrija Rudić rekavši kako umjetnost i kreativnost obogaćuju čovjeka. Gosti su imali priliku razgledati sve nagrađene radove učenika osnovnih i srednjih škola, a ovogodišnja tema bila je Zvučna slika.

Smotra je otvorena uz prigodan program koji su izveli učenici OŠ Vladimira Vidrića.

Predsjednica povjerenstva prof. Marijana Milas čestitala je najbolje ocijenjenim učenicima na županijskoj razini i poželjela poziv na državnu smotru. Po završetku smotre svi sudionici zajedno su obišli grad i posjetili Muzej Moslavine, a za učenike su u Foto video klubu Kutina organizirane zanimljive radionice.

OŠ Vladimira Vidrića predstavljao je rad Franka Mikuličića, učenika 6.a razreda i mentor Nikola Bartulić, učitelj likovne kulture.

objavio: Marija Velcl   datum: 28. 2. 2017.