Početak Radnog kampa u Bugarskoj

Mješovita, izdržljiva i znatiželjna družina Vidrićevaca sretno je stigla na odredište u Bugarsku ispisujući prve dojmove svoga bugarskoga dnevnika.

Naime, od 23. do 29. travnja 2017. u bugarskom gradu Dimitrovgradu održava se Radni kamp, edukacija za učenike i učitelje u sklopu projekta Poslujmo zajedno/Doing business together iz europskog Erasmus+ programa. Domaćini Kampa su Centar za djecu i mlade te osnovna i srednja škola: Aleko Konstantinov i Lyuben Karavelov. Uz učenje o upotrebi ICT tehnologija u poduzetništvu učeničkih zadruga, u planu je razgledavanje znamenitosti Dimitrovgrada, izlet u povijesni grad Plovdiv, druženje i razmjena iskustava te stjecanje novih poznanstava i gradnja prijateljstava.

Očekujte nove dojmove, zapažanja i komentare naše male bugarske ekspedicije.

objavio: Marija Velcl   datum: 25. 4. 2017.