Radna akcija u Donjoj Gračenici

Subota, 6.5.2017., protekla je radno u Donjoj Gračenici. Održana je radna akcija uređenja školskog okoliša u kojoj su sudjelovali roditelji i mještani sela, članovi DVD-a Donja Gračenica, ravnateljica i učiteljice te pomoćno osoblje škole.

Promijenjena je školska ograda, popravljene stepenice na ulazu u školu, obrezano zaraslo grmlje u okolici škole, a od dva stabla za čije se rušenje ukazala potreba, napravljena su dva  stola i klupe koje će nam boravak u školskom dvorištu učiniti još ugodnijim.

Sudionice ove akcije okopale su i očistile cijelu dužinu uz ogradu, ostrugale travu uz stazu te osmislile i uredile cvjetnjake kroz sadnju cvijeća i ukrasnih grmova.

I u samoj zgradi škole obavljeni su brojni radovi koji će doprinijeti poboljšanju uvjeta i kvalitetnijem i ljepšem prostoru za održavanje nastave.

Zahvaljujemo vrijednim rukama svih sudionika, a kako planova i dobrih namjera ne nedostaje,  nadamo se  sličnoj suradnji i u budućnosti.

objavio: Marija Velcl   datum: 8. 5. 2017.