PRVI SUSRET PRVAŠIĆA SA ŠKOLOM

Počela je nova školska godina, a s njom je u prvi razred krenula i nova generacija prvašića. U prvi razred OŠ Vladimira Vidrića u Kutini upisano je 34 učenika podijeljenih u dva razredna odjela. Razredne odjele vodit će učiteljice: Sanja Labus i Dragica Varat.

Prvašićima i njihovim roditeljima pripremljen je kratak kulturno-umjetnički program u kojem su sudjelovali mali recitatori (Katarina Vrdoljak, Petra Tuksar, Paula Krajinović, David Barišić i Sven Sobota) učiteljice Katice Štefančić i učitelja Radovana Pančića, plesna skupina učiteljice Grozdane Škurić i učenici Antun Sedlaček, Valentina Nebić i Ivona Gudelj izvođenjem glazbenih točaka na gitari i violini. Program su vodile: Helena Lujanović, Maja Brozović i Barbara Barišić. Sve nazočne pozdravila je ravnateljica škole Snježana Coha.Prvašićima želimo ugodan i zabavan prvi dan škole jer čekaju ih novi izazovi i iznenađenja!

Svečani prijem je održan i u područnim školama Donja i Gornja Gračenica. U Gornjoj Gračenici u prvom razredu ima 8 učenika, a u Donjoj Gračenici 11 učenika.

objavio: Administrator   datum: 7. 9. 2009.