Poslije kiše, dolazi Sunce! Mladi ekolozi u društveno korisnoj akciji

Mladi ekolozi OŠ Vladimira Vidrića i njihova učiteljica Manda Ferk vrijedno rade na ekološkim temama čitave školske godine, kako uživo, tako i online. Najljepše je kada se dolaskom proljeća može odraditi i onaj vrlo lijep ekološki rad - briga za okoliš i sadnja cvijeća u vanjskom okruženju. Naši ekolozi i ove su godine proširili područje svojeg djelovanja pa su tako, na kratkom izletu izvan škole, odradili ozbiljnu temu uz ruke zaprljane zemljom i s mirisom novih sadnica cvijeća. Sve se odvijalo u dvorištu Foto video kluba Kutina, koji u suradnji s OŠ Vladimira Vidrića provodi temu Aktivnosti širenja koncepta društvenog poduzetništva u RH.
Što je društveno poduzetništvo i koja je poveznica sa društvenim poduzimanjem i društveno korisnim akcijama, kako ekologija i kulturna baština mogu biti teme rada ekoloških skupina… Sve teme i zaključci, nove spoznaje i kreativna rješenja, na najbolji moguć način sada se ogledaju na tradicionalnoj moslavačkoj kući, prostorima Foto video kluba Kutina u Crkvenoj ulici: poslije kiše, čekajući sunčan dan - osvanulo je cvijeće posađeno vrijednim rukama naših ekologa i njihove učiteljice.

*Sadržaj ovog teksta isključiva je odgovornost OŠ Vladimira Vidrića i Foto video kluba Kutina

objavio: Helena Vuković   datum: 6. 5. 2021.