ČESTITKE NAŠEM TEU

S ciljem popularizacije programiranja među najmlađim učenicima Hrvatski savez informatičara je u 2016. godini pokrenuo (tada eksperimentalni) program Hrvatska Logo Liga. Riječ je o natjecanju u programiranju u programskom jeziku Logo koje se provodi kroz pet kola tijekom školske godine, te na kojem mogu sudjelovati svi učenici osnovnih škola Republike Hrvatske.

Natjecanje je namijenjeno učenicima osnovnih škola, od 1. do 8. razreda, organiziranih u ekipe svojih škola, informatičkih klubova, udruga ili neformalnih inicijativa.

Natjecanje se provodi u prostorima IK Bit u zvjezdarnici Kutina, mentor je Vlado Lendvaj.

Čestitke Teu Šoufeku, učeniku 3. b razreda naše škole, koji je u Logo ligi uvjerljivo na prvom mjestu u Republici Hrvatskoj!

HRVATSKA LOGO LIGA

REZULTATI UKUPNO 3. RAZRED

1. mjesto

Teo Šoufek

Informatički klub

BIT Kutina

Ukupno bodova: 1069

KLIKOM NA FOTOGRAFIJU POGLEDAJTE VIDEO

objavio: Helena Vuković   datum: 2. 5. 2024.