OBAVIJEST

U Osnovnoj školi Vladimira Vidrića – Kutina, 18. veljače 2016. godine u 17,00 h održan je roditeljski sastanak za roditelje učenika prvih, drugih, trećih i četvrtih razreda Matične škole, te Područnih škola Gornja i Donja Gračenica koji su potpisali suglasnost za jednodnevnu izvanučioničku nastavu.

Na sastanku se birala turistička agencija koja će organizirati jednodnevni izlet u Ekopark Krašograd  7. travnja 2016. godine za učenike 1., 2. i 3. razreda Matične škole, te 8. travnja 2016. godine za učenike 1., 2., 3., i 4. razreda Područnih škole Gornja i Donja Gračenica.

Biralo se između dvije agencije (Astralis travel d.o.o Slavonski Brod, Vrbanac prijevoz, Sisak) koje je odabralo Povjerenstvo za provedbu Javnog poziva i izbor najpovoljnije ponude za organizaciju jednodnevne izvaučioničke nastave na svom sastanku 10. veljače 2016. godine.

Nakon provedenog javnog glasovanja odabrana je Turistička agencija Vrbanac prijevoz iz Siska.

objavio: Marija Velcl   datum: 24. 2. 2016.