MOJA PRIČA – NAGRADE I PRIZNANJA ZA UČENICE NAŠE ŠKOLE

Povodom Međunarodnoga dana dječje knjige Dječje gradsko vijeće grada Kutine i Knjižnica i čitaonica Kutina raspisali su natječaj Moja priča za učenike osnovnih škola. Promocija najuspješnijih dječjih uradaka održana je 14. 04. 2010. godine u Knjižnici i čitaonici Kutina.

Među nagrađenima su i učenice naše škole. Priznanja za sudjelovanje u natječaju dobile su Iva Soldo (6.b) i Lorena Brozović (3.b), a nagrađene su Helena Lujanović (6.a) i Maja Brozović (8.b). Helena Lujanović osvojila je drugo mjesto i posebnu nagradu s radovima Zapalit ću svijeću i Srce od licitara. Maja Brozović nagrađena je za svoju pjesmu Opravdanje za školu. Svi dječji radovi pristigli na natječaj sakupljeni su u brošuri Moja priča i darovani svakom sudioniku natječaja.

ČESTITAMO!

objavio: Marija Velcl   datum: 18. 4. 2010.