IZLOŽBA RAZREDNIH PLAKATA POVODOM DANA PLANETA ZEMLJE

Povodom Dana planeta Zemlje u predvorju naše škole postavljena je izložba razrednih plakata učenika predmetne nastave. Milijarda zelenih djela moto je ovogodišnjega Dana planeta Zemlje i naziv naše izložbe. Izložbu čine radovi učenika sljedećih razrednih odjela: 5.a, 5.b, 5.c, 6.a, 7.b, 7.c, 8.a, 8.b i 8.c razreda.

Najbolje i najuspješnije plakate ocijenilo je povjerenstvo u sastavu: Snježana Coha, ravnateljica škole, Nikola Bartulić, učitelj likovne kulture i Nataša Šporčić, knjižničarka. Povjerenstvo je ocjenjivalo originalnost ideje, njenu izvedbu, zalaganje i trud učenika, urednost, likovno i tekstualno oblikovanje. Neki razredni odjeli nisu koristili izvore znanja (internet) kao pomoć u oblikovanju plakata već kao gotove informacije i materijale. Takav odnos prema radu nismo ocijenili kao poseban trud i zalaganje.

Najbolji rad je plakat učenika 8.a razreda, a nagrada za cijeli razred je odlazak na izlet u Podgarić. Drugo mjesto osvojili su učenici 8. b razreda i nagrađeni su paketom slatkiša. Treće mjesto podijelili su učenici 5.b i 7.c razreda koji su, također, nagrađeni slatkišima.

Zahvaljujemo svim učenicima i njihovim razrednicima koji su sudjelovali u izložbi. Nagrađenima čestitamo i vjerujemo da je to poticaj za još uspješniji rad.

Prosudbeno povjerenstvo

objavio: Marija Velcl   datum: 26. 4. 2010.