Gradska smotra LiDraNo 2019.

U Osnovnoj školi Zvonimira Franka održana je 31. siječnja 2019. gradska smotra Lidrano. Kategorije u kojima je sudjelovala naša škola su : novinarska, literarna te dramsko-scenska.

Na županijsku smotru predloženi su učenici : Fran Roško s novinarskim radom te dramsko-scenska igra Tražimo osobine u kojem su sudjelovali učenici : Vanja Burmudžija, Edita Jurušić, Lara Duhović, Gabrijel Grediček i Borna Pučko. Njihova mentorica je nastavnica Valerija Galic Antolić.

Ostali učenici koji su sudjelovali na gradskoj razini Smotre su Tara Nikitović, Agata Štajcer, Ira Jankoska, Lea Kolenc i Lana Fehir Kostecki. Zahvaljujemo učenicima na sudjelovanju, a predloženima na županijski LiDraNo želimo puno sreće!

Borna Pučko 5. a

objavio: Aleksandra Savić Nikitović   datum: 13. 2. 2019.