ŽUPANIJA SISAČKO-MOSLAVAČKA

OSNOVNA ŠKOLA VLADIMIRA VIDRIĆA

K U T I N A

OBAVIJEST O PREDUPISU DJECE U PRVI RAZRED OSNOVNE ŠKOLE

Pozivaju se roditelji/skrbnici djece školskih obveznika za školsku godinu 2019./2020. koji namjeravaju upisati djecu u Osnovnu školu Vladimira Vidrića da se odazovu predupisu, radi evidencije polaznika prvog razreda.

Predupis je moguće izvršiti u terminu od 11. ožujka do 14. ožujka 2019. godine, 10-13 sati u uredu pedagoginje OŠ Vladimira Vidrića, Školska 2 (1. kat, na desno) ili putem telefona na broj 682-326.

Prijavljuju se djeca koja će do 1. travnja 2019. godine navršiti šest godina života (djeca rođena od 1.4.2012. do 31.3.2013. godine, kao i djeca kojoj je školske godine 2018./2019. odgođen upis ili iz drugih razloga nisu upisana u osnovnu školu, a školski su obveznici).

Na predupis može doći samo jedan roditelj, bez djeteta, a sa sobom je potrebno donijeti osnovne podatke o djetetu (ime, prezime, datum i mjesto rođenja, OIB, adresa stanovanja, ime oca i majke, kontakt broj).

Ravnateljica:

Snježana Coha, dipl. učiteljica

objavio: Aleksandra Savić Nikitović   datum: 6. 3. 2019.