Tik-tak,vrijeme je za kulturu - projekt u 4.c razredu

Tik-tak,vrijeme je za kulturu- Pučkog otvorenog učilišta Kutina, projekt je koji je u OŠ Vladimira Vidrića ušao na vrata 4.c razreda. Cijelo polugodište učenici su vrijedno učili-točnije, prilagođavali puno toga naučenoga u redovnoj nastavi, a za usvajanje novih znanja i vještina. Nije bio nikakav problem odrediti kadar, znati što je perspektiva-sve potrebno za dobivanje dobre fotografije, kada je učiteljica Helena Vuković Žarko svoj razred i svemu tome naučila. Stručno vodstvo kroz svijet fotografije odradila je fotografkinja Marijana Kapetanović uz podršku Foto video kluba Kutina.

Voditelj projekta Stjepan Badanjak, posjetio je 4.c razred i učiteljici Heleni uručio priznanje za sudjelovanje u projektu.

objavio: Aleksandra Savić Nikitović   datum: 13. 6. 2019.