Dragi učenici, dragi roditelji,

na zahtjev Epidemiološke službe Hrvatskog zavoda za javno zdravstvo za samoizolacijom nekih razrednih odjela od 5. do 8. razreda za iste je od 9. prosinca 2020. organizirana nastava na daljinu. Nismo u mogućnosti organizirati redovnu nastavu uživo u školi za preostale učenike od 5. do 8. razreda zbog učitelja u samoizolaciji kao i pozitivnih na COVID-19. Zbog svega navedenoga od 10. prosinca 2020. razredni odjeli od 5. do 8. razreda prelaze na nastavu na daljinu.

Za vrijeme trajanja nastave na daljinu učitelji će svaki dan prema u rasporedu sati objavljivati sadržaje za učenike u virtualnim učionicama na Microsoft Teams-ima te odgovarati učenicima na njihove poruke. Ukoliko imate ikakvih pitanja, slobodno se obratite razrednicima koji će vam dati odgovore. Mi učitelji, a vjerujemo i vi učenici i roditelji, se nadamo da će se epidemija COVID-19-a što prije smiriti te da ćemo se svi čim prije vratiti u školu i školske klupe.

Snježana Coha, dipl. učit.

objavio: Helena Vuković   datum: 9. 12. 2020.