ŽUPANIJSKO NATJECANJE IZ ENGLESKOGA JEZIKA

U Osnovnoj školi Vladimira Vidrića održano je 24. ožujka 2021. županijsko Natjecanje iz engleskoga jezika. Domaćini su ugostili učenike i mentore osnovnih i srednjih škola Sisačko-moslavačke županije uz poštivanje svih epidemioloških mjera. Učenici su postigli izvrsne rezultate, a oni koji su osvojili prvo, drugo ili treće mjesto posebno su nagrađeni za svoja postignuća. Svim sudionicima, učenicima i mentorima te članovima županijskoga i prosudbenoga povjerenstva, domaćini su uručili poklone koje nam je osigurala nakladnička kuća Alfa te im se na tome zahvaljujemo.

Ljestvice konačnih rezultata svim sudionicima proslijedit će županijski Ured državne uprave koji će im poslati zahvalnice, pohvalnice i diplome.

Najuspješnijim učenicima želimo puno uspjeha na državnoj razini natjecanja, čestitamo svima na postignutim rezultatima, a posebno učenicama naše škole i njihovoj mentorici. Hvala svima koji su sudjelovali u organizaciji i provedbi natjecanja.

Organizacijski odbor

objavio: Helena Vuković   datum: 25. 3. 2021.