MLADA PROFESORICA OTVORILA SIROTIŠTE U TANZANIJI

S Ivanom Parlov i njenim humanitarnim radom u Tanzaniji već smo vas upoznali. Samo da vas podsjetimo: Ivana je profesorica njemačkog i hrvatskoga jezika, u našoj školi predaje njemački jezik, a uz pomoć udruge Kolajna ljubavi i ljudi dobre volje prikupila je sredstva za izgradnju sirotišta u Tanzaniji.

Ivana je i ovoga ljeta bila u Tanzaniji, a razlog njenog odlaska bilo je otvorenje sirotišta za 50-ak djece koja su ostala bez roditelja. Sirotište je otvoreno 24. srpnja 2010. godine, a o djeci će se brinuti Valentina Globan, Kutinčanka koja se odlučila za neke nove i drugačije životne izazove.

O svemu ovome možete više doznati na:

http://www.ivanaparlov.blogspot.com/ .

Čestitamo Ivani, a dječica su joj sigurno zahvalna jer im je, zajedno s prijateljima i ljudima dobre volje, omogućila ugodan i topao dom.

objavio: Marija Velcl   datum: 1. 9. 2010.