PRVI SUSRET PRVAŠIĆA SA ŠKOLOM

Počela je nova školska godina! U školu je krenula nova generacija prvašića. U prvi razred OŠ Vladimira Vidrića u Kutini upisano je 26 učenika koji čine jedan razredni odjel, a vodit će ga učiteljica Mirjana Rosavec.

U Područnoj školi u Donjoj Gračanici u prvi razred upisano je 10 učenika, a vodit će ih učiteljica Gordana Brlek. Područna škola u Gornjoj Gračanici ima, također, 10 učenika u prvom razredu koji će voditi učiteljica Zlatka Cigula.Prvašićima i njihovim roditeljima pripremljen je kratak kulturno-umjetnički program u kojem su sudjelovali mali recitatori, plesna skupina razredne nastave i zbor učenika trećega razreda. Program su vodile: Helena Lujanović i Viktorija Trupeljak. Sve nazočne pozdravila je ravnateljica škole Snježana Coha.

Prvašićima želimo ugodan i zabavan prvi dan škole jer čekaju ih novi izazovi i iznenađenja!

objavio: Marija Velcl   datum: 6. 9. 2010.