Noć kazališta

20. studenog 2010. godine u 18 sati održala se Noć kazališta u gradovima diljem zemlje, pa tako i u Kutini. Nastupala su djeca osnovnih škola, DND-a, Glazbene škole Borisa Papandopula, baletna skupina Pučkog otvorenog učilišta i lutkarska družina kutinske Knjižnice i čitaonice.

Među djecom, koja su tu noć učinili zabavnom i zanimljivom, našli su se i učenici naše škole. Oni su nastupali s recitalom Priča za roditelje Siniše Glavaševića, pjesmama Pjesma o dunji i ptici Dragutina Tadijanovića i Miris zrele dunje Danje Đokić.

Stihove su kazivali učenici 7.a razreda pod vodstvom nastavnice hrvatskoga jezika Darinke Netopil. Publika ih je nagradila velikim pljeskom i izmamila im osmijeh na licu.

Ukoliko ove godine niste posjetili Noć kazališta učinite to sljedeće i podržite sve one koji sudjeluju u ovoj manifestaciji.

Helena Lujanović, 7.a

objavio: Marija Velcl   datum: 29. 11. 2010.