MOJA PRIČA

Uspjesi naših učenika

Helena Lujanović, učenica osmoga razreda, osvojila je prvo mjesto i nagradu na literarnom natječaju Moja priča Knjižnice i čitaonice Kutina i Dječjeg gradskog vijeća. Moja priča sastavni je dio obilježavanja Dana grada Kutine, a ove godine tematski je posvećena vodi, pa je i naslov Helenina rada u skladu s temom – Od izvora do ušća

Heleni je ovo treća nagrada na istom natječaju; dva puta osvojila je drugo mjesto, a ove godine bila je najbolja. Svoj rad pročitala je na svečanoj sjednici povodom 50-te obljetnice tvrtke Moslavina d.o.o. na kojoj su bili nazočni članovi Sabora, Vlade, Ministarstava i Grada koji su pohvalili njen rad i trud te joj čestitali na uspjehu. Ovo nije Helenino prvo priznanje za dječje literarno stvaralaštvo. Sa svojim radovima kontinuirano sudjeluje na gradskim i županijskim smotrama LiDraNa te drugim smotrama dječjega stvaralaštva.

Emanuel Glešić i Iva Soldo, također osmaši, bili su dio Moje priče i pohvaljeni su za trud i zalaganje.

Čestitamo svima, a posebno Heleni!

Tekst:

Darinka Netopil i Nataša Šporčić

objavio: Marija Velcl   datum: 18. 11. 2011.