MEĐUNARODNI DAN VOLONTERA

Koordinacijski odbor Kutina – Grad prijatelj djece i Dječje gradsko vijeće Grada Kutine, s voditeljicom Ljiljanom Košak, organizirali su i proveli akciju obilježavanja Međunarodnog dana volontera 5. prosinca. U tome su sudjelovale sve kutinske osnovne škole pa tako i naša OŠ Vladimira Vidrića na način da su vijećnici Helena Lujanović i Filip Lenart, zajedno s volonterkom Vesnom Košak, postavili informativni pano sa plakatima te su zainteresiranim učenicima dijelili promotivne materijale vezane uz volontiranje.

Volonter je osoba koja besplatno obavlja neku službu pa tako u našoj školi postoje četiri volonterke koje obavljaju aktivnosti za dobrobit drugih. Cilj ove akcije je promicanje volonterstva među djecom i mladima. UKLJUČI SE I TI!

Tekst: Vesna Košak, mag.prim.educ.

učitelj volonter

objavio: Marija Velcl   datum: 6. 12. 2011.