MLADI KNJIŽNIČARI U DVA FRTALJA

Mladi knjižničari naše škole zajedno sa svojom mentoricom gostovali su u emisiji Dva frtalja Nezavisne televizije. O svom radu u knjižnici i osjećaju u ulozi knjižničara govorili su Denis Bogdan i Helena Lujanović, a mentorica Nataša Šporčić izrazila je zadovoljstvo dosadašnjim rezultatima, znanjima i vještinama koje su usvojili. Razgovaralo se i o čitateljskim navikama učenika, stanju tiskane knjige i njenom opstanku u današnjem društvu ubrzanog razvoja informacijsko-komunikacijskih tehnologija.

Knjižničari i njihova mentorica najavili su aktivnosti koje slijede kao što je projekt Čitamo mi, u obitelji svi! kojim se želi potaknuti cijelu obitelj na zajedničko čitanje i razvijanje navika čitanja.

Tekst i fotografije:
Nataša Šporčić, prof. i dipl. knjižničar

objavio: Marija Velcl   datum: 1. 2. 2012.