Nagradni izlet u Lonjsko polje!

Naša škole je kao jedna od nagrađenih kutinskih škola dobila za nagradu izlet u Lonjsko polje 11.svibnja 2012. godine. Nagrađeni učenici koji su išli na ovaj izlet su: Matea Šipuš, Emanuel Glešić, Mihael Brežnjak i Lorena Brozović. Na ovaj nas je izlet vodila nastavnica Spomenka Topić. Naravno, nije samo naša škola bila nagrađena pa su tako tu bili  učenici i učitelji iz drugih škola.

Prema Krapju smo krenuli u 08,30. Nakon dolaska u prijemni centar Lonjsko polje podijelili smo se u  dvije skupine tako da je prva gledala edukativni film, a druga se za to vrijeme vozila po rijeci Savi na splavi zvanoj „Vodomar“. Kasnije su se grupe  zamijenile. Nakon toga smo krenuli u selo lastavica Mužilovčicu gdje smo ručali na seoskom imanju obitelji Veselić. Nakon ručka smo malo razgledavali selo. Poslije toga smo krenuli  prema selu roda Čigoću. Tamo smo čuli mnogo podataka o bijelim rodama. Nakon Čigoća krenuli smo autobusom prema Kutini preko Popovače, a u Kutinu smo stigli u 18,30 sati.

Lorena Brozović, 5.c

objavio: Marija Velcl   datum: 17. 5. 2012.