Božićna priredba!

Učenici i učiteljice PŠ Gornja Gračenica 19. 12. 2012. godine organizirali su Božićnu priredbu u društvenom domu u Gornjoj Gračenici. Na priredbu svi bili dobro došli, a najviše smo se obradovali gospođi Snježani Coha, ravnateljici naše škole,  koja je uvijek zainteresirana za sve što radimo. Obradovao nas  je i dolazak gospodina koji nam je financijski pomogao prilikom uređenja nove školske kuhinje u našoj maloj školi. Srca su nam bila puna radosti kada smo ugledali salu punu roditelja, baka, djedova, prijatelja.

Kao gosti, na priredbi su nastupili i naši veliki prijatelji iz matične škole u Kutini, članovi plesne skupine i izveli jednu plesnu točku. Poslije službenog dijela nastavili smo se družiti uz malu zakusku i na taj način obilježili prestojeće blagdane. Svim učenicima i djelatnicima škole ovim putem želimo čestitati Božić i Novu godinu.

Tekst i fotografija : Katarina Požgaj

objavio: Marija Velcl   datum: 20. 12. 2012.