POSJET DOMU ZLATNE GODINE

Povodom božićnih i novogodišnjih blagdana učenici Osnovne škole Vladimira Vidrića, već tradicionalno, posjećuju štićenike staračkoga doma Zlatne godine u Kutini. Zajedno sa svojim mentorima za njih su pripremili prigodni kulturno-umjetnički program u kojem je nastupio pjevački zbor, mali recitatori i glumci, učenici prvog i trećega razreda. Program su ostvarile: Milka Ivanković, Gordana Rebić i Mirjana Rosavec.

Štićenicima su darovane prigodne božićne čestitke koje su izradili učenici s porukom: Radujte se Božiću i blagoslov njegov kroz čitavu godinu u Srcu nosite! Pružite ljubav i budite potpora nemoćnim i starijim osobama kako bi se u ovo blagdansko vrijeme osjećali sretnije i zadovoljnije.

Tekst i fotografije:

Nataša Šporčić, prof. i dipl. knjižničar

objavio: Marija Velcl   datum: 21. 12. 2012.