POBJEDNICI MANIFESTACIJE zEEleni FEST KUTINA 2014.

Učenici OŠ Vladimira Vidrića sudjelovali su u projektu Mali energetski savjetnik koji je organizirala Udruga Energo Panona u sklopu održavanja manifestacije  zEEleni FEST Kutina 2014.

Cilj projekta je poticanje energetske učinkovitosti i korištenja obnovljivih izvora energije, poticanje i edukacija učenika osnovnih škola i vrtića da učinkovito koriste energiju u školi i kod kuće. Stečenim vještinama i znanjem o energetskoj učinkovitosti te svojim primjerom i ponašanjem Mali energetski savjetnik pozitivno utječe na druge učenike i odrasle osobe.

Tema našega projekta bila je ENERGETSKA UČINKOVITOST kojom smo predstavili kako štedimo i učinkovito koristimo energiju u našoj školi, što je učinjeno i što još treba učiniti. Predložili smo načine i mjere kako uštedjeti energiju u školi i domu. Prezentaciju su predstavile: Paula Krajinović i Lorena Brozović, učenice sedmoga razreda. Odlično su predstavile projekt i osvojile prvo mjesto uz vodstvo mentorice Mande Ferk.

ČESTITAMO!

Tekst i fotografija:

Manda Ferk, prof. biologije

objavio: Martina Bartolčić   datum: 5. 6. 2014.