NOVA GRIPA

NOVA GRIPA – ŠTO LI JE?

Učitelji, stručni suradnici, administrativno i tehničko osoblje škole upoznati su s preventivnim mjerama Hrvatskoga zavoda za javno zdravstvo kako bi se zaštitili od nove gripe (tzv. svinjske gripe) koju uzrokuje virus H1N1.

Razrednici su upoznali učenike s mjerama prevencije i simptomima nove gripe te se u skladu s njima ponašaju i djeluju.

Učiteljica Zemka Devlić izradila je plakat na temu nove gripe i kako se ponašati da se gripom ne zarazimo. Materijali su preuzeti sa letka UNESCO-a i Centra za javno zdravstvo.

U našoj školi još nije zabilježen niti jedan slučaj nove gripe, a nadamo se da će tako i ostati.

Autorica teksta i fotografija:

Nataša Šporčić, prof. i dipl. knjižničar

objavio: Administrator   datum: 14. 11. 2009.