REGIONALNI PARK MOSLAVAČKA GORA - IZLOŽBA

U suradnji s Javnom ustanovom za upravljanje zaštićenim prirodnim vrijednostima Sisačko-moslavačke županije organizirana je izložba u školskoj knjižnici pod nazivom Regionalni park Moslavačka gora.

Izložbene panoe i plakate ustupila nam je Javna ustanova za upravljanje zaštićenim prirodnim vrijednostima Sisačko-moslavačke županije, a na njima je predstavljen geografski smještaj Moslavačke gore, povijest i geološka baština, zaštićena prirodna područja i bogatstva te flora i fauna Moslavačke gore.

Izložba je namijenjena svim učenicima i učiteljima Škole, a može se pogledati do 7. prosinca 2009. godine.

Autorica teksta i fotografija:

Nataša Šporčić, prof. i dipl. bibliotekar

objavio: Marija Velcl   datum: 26. 11. 2009.