Božićni sajam u Kutini

Otvorenje ovogodišnjeg Božićnog sajma održalo se 21.prosinca 2015.godine na novom gradskom trgu s vremenom trajanja od 16,00 do 19,00 sati. Bilo je tu tradicionalnih štandova obrtnika i OPG-a, s mnoštvom ukrasa, hrane, pića i suvenira. I naša je škola imala svoj bogati štand na  kojem smo izlagali razne kreacije božićnih jaslica.

Na otvorenju su nastupale su  kutinske mažoretkinje. Prisustvovali smo dječjoj animaciji Baka i Djed Mraz, Božićnoj radionici udruge Izazov. Posjetili su nas i Moto mrazovi, a sve je to pratila božićna kočija s konjima OPG-a Sinković. Odgledali smo i mlade naraštaje KUD-a Moslavina, a nakon toga smo sudjelovali u Facepaintingu. Kako je Božićni sajam našega grada namijenjen djeci, božićne je poklone podijelio i sam Djeda Mraz. Božić u kutiji od cipela naziv je humanitarne akcije prilikom koje su Udruga Izazov uz suradnju Portala dobrote podijelili najmlađim naraštajima darove.

Posjetite Božićni sajam te se zajedno s nama radujte dolasku nadolazećih blagdana. Čestit Božić i sretnu Novu godinu žele vam učenici OŠ Vladimira Vidrića Kutina.

objavio: Marija Velcl   datum: 22. 12. 2015.