LIDRANO 2010. GRADSKA SMOTRA

Osnovna škola Vladimira Vidrića Kutina bila je domaćin i organizacijski nositelj ovogodišnje smotre LiDraNa na gradskoj razini. Smotra je održana u Pučkom otvorenom učilištu, a natjecatelji su bili učenici kutinskih osnovnih škola među kojima su se birali najbolji u literarnom, dramskom i novinarskom stvaralaštvu. O najboljima su odlučivala prosudbena povjerenstva.

U kategoriji LITERARNIH radova poredak je sljedeći:

1. Helena Lujanović, OŠ Vladimira Vidrića
  2. Sunčana Vuković, OŠ Zvonimira Franka
  3. Leonarda Desić, OŠ Zvonimira Franka

U kategoriji NOVINARSKIH radova poredak je sljedeći:

1. Barbara Zubić, OŠ Banova Jaruga
  2. Tea Balaško, OŠ Zvonimra Franka
  3. Dora Slivar, OŠ Mate Lovraka

U kategoriji POJEDINAČNIH scenskih nastupa prvo mjesto s jednakim brojem bodova podijelili su: Zoran Jovanović, OŠ Vladimira Vidrića i Dunja Pelin, OŠ Mate Lovraka, a treće mjesto pripalo je Doris Ivanković, OŠ Zvonimira Franka.

U kategoriji SKUPNIH scenskih nastupa prvo mjesto zauzeli su učenici OŠ Stjepana Kefelje, drugo mjesto osvojili su učenici OŠ Banova Jaruga, a treće učenici OŠ Mate Lovraka.

Na županijsku smotru LiDraNa 2010. idu učenici i njihovi radovi koji su na gradskom natjecanju osvojili prva mjesta. Učenici i njihovi mentori primili su priznanja i zahvalnice za sudjelovanje na smotri, a oni najbolje plasirani priznanja, diplome i prigodne nagrade koje im je uručila ravnateljica OŠ Vladimira Vidrića, Snježana Coha. Cijelu smotru financirao je Grad Kutina.

Zahvaljujemo svima, učenicima i voditeljima, na sudjelovanju, Pučkom otvorenom učilištu na ustupljenom prostoru, a čestitamo najboljima i želimo im puno uspjeha na županijskoj smotri.

objavio: Marija Velcl   datum: 21. 1. 2010.