KREATIVNE USKRSNE RADIONICE

Povodom blagdana Uskrsa u OŠ Vladimira Vidrića u Kutini održane su kreativne radionice ukrašavanja pisanica i izrade uskrsnoga nakita.

U radionicama su sudjelovali učenici od 5. do 8. razreda, a voditelji radionica bili su: Nikola Bartulić, učitelj likovne kulture, Valerija Benac, učiteljica matematike, Katarina Duhović i Ondina Sambolek, učiteljice engleskoga jezika.

Posebno zahvaljujemo obitelji Benčec iz Gornje Gračanice jer su darovali školi prekrasne pisanice ukrašene cvjetnim detaljima izrađenima od tijesta.

Svi radovi nastali u radionicama i razrednim odjelima bit će izloženi na prodajnoj izložbi ispred Robne kuće 29. ožujka 2010. godine od 8 do 13 sati.

Pozivamo sve zainteresirane da posjete izložbu, a učenicima i voditeljima zahvaljujemo na trudu i radu.

Autorica teksta i fotografija:

Nataša Šporčić, prof. i dipl. bibliotekar

objavio: Marija Velcl   datum: 24. 3. 2010.